Co kupić na święta dziewczynie?

Każdy może mieć problem z wybraniem prezentu na święta. Zwłaszcza, jeśli święta spędza się pierwszy raz razem albo jest to osoba, którą dopiero poznaliśmy, ale jest dla nas ważna i chcemy ją obdarować prezentem. Najczęściej kupowane prezenty to książki, kosmetyki, biżuteria i zegarki. Albo popularne są też kosze ze słodyczami czy karty zakupowe do wybranych sklepów. Ale jakie prezenty dla dziewczyn faktycznie są najlepsze? Odpowiedź jest jedna: zgodne z zainteresowaniem drugiej osoby.

Najnowsze lektury dla czytelniczek

Książka to zawsze wspaniały pomysł na prezent. Jednak co osoba to gust. Czasami można po prostu kupić książkę, która jest nowością wydawniczą. Albo obecnie bestsellerem. Do takich bestsellerów należą między innymi:

Kupując nowość wydawniczą można mieć 99% pewności, że dana osoba jeszcze tej książki nie ma, ale przy bestsellerach nie jest to już takie pewne, ponieważ aby stać się bestsellerem sprzedaży muszą być już dostępne od jakiegoś czasu. Zatem przyda się znajomość półki z książkami osoby, którą chcemy obdarować książką.

Książki typowo kobiece

Wybierając spośród nowości wydawniczych lub najlepiej sprzedających się książek można trafić na różnorodne tytułu. Od fantastyki, po reportaż. Dlatego też jeśli potrzebujemy prezentu dla dziewczyny można postawić na książkę po prostu skierowaną do kobiet. Niestety nie ma pewności, że taka się jej spodoba, ponieważ może być fanką literatury naukowej, ale z pewnością doceni gest i starania.

Obecnie bardzo popularna jest książka „Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana” Davida Sindena, która tak właściwie nie jest lekturą samą w sobie, ale notatnikiem, terminarzem, plannerem, współpracownikiem. Świetnie sprawdzi się u każdej kobiety, która ma dużo różnych zajęć i nie zawsze starcza jej czasu. Książka ta może pomóc w opracowaniu sobie strategi jak żyć i pracować w równowadze.

Kolejny hit to „Jak być paryżanką w Polsce” od Natalii Hołowanii. Wszystkie kobiety wiedzą, że paryżanki cechują się niebywałym wyczuciem stylu i wiele kobiet próbuje je naśladować po swojemu. I właśnie o tym jest ta książka, więc jeśli ktoś interesuje się modą to ten wybór będzie najlepszy. Bardzo popularny ostatnimi czasy jest też temat urody Koreanek, omawia go między innymi książka Charlotte Cho „Sekrety urody Koreanek”. Zatem to będzie świetny poradnik dla dziewczyn, które interesują się urodą albo kulturą Azji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *